Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Usług Rozwojowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
18. 4. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

Realizacja działań w zakresie wyboru projektów do dofinansowania w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) w szczególności:

  • opracowywanie Regulaminów wyboru projektów, w tym kryteriów do naborów konkurencyjnych;
  • obsługa procesu wyborów projektów do dofinansowania w ramach naborów konkurencyjnych;
  • ocena projektów składanych w ramach naborów konkurencyjnych FERS (pełnienie roli eksperta);
  • bieżąca kompleksowa współpraca z ekspertami merytorycznymi biorącymi udział w procesie oceny wniosków o dofinansowanie;
  • prowadzenie negocjacji z Wnioskodawcami;
  • obsługa procesu zawierania umów o dofinansowanie projektów;
  • prowadzenie spraw związanych z procedurą odwoławczą w ramach oceny formalnej i merytorycznej;
  • prowadzenie rejestrów, sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
  • udział w przygotowywaniu, opiniowaniu projektów dokumentów i aktów prawnych dotyczących wdrażania konkursów/programów;
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
  • przygotowanie informacji planistyczno-sprawozdawczych dotyczących zadań sekcji;
  • reprezentowanie Sekcji/Agencji na wydarzeniach.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych (min. 2 lata dla starszego specjalisty i min. 3 lata dla głównego specjalisty);
  • znajomość zagadnień z zakresu aktów prawnych i dokumentów programowych związanych z kontraktowaniem projektów finansowanych ze środków publicznych;
  • znajomość zagadnień z zakresu realizacji projektów wsparcia przedsiębiorców, w tym udzielania pomocy de minimis;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, Word i Power Point;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego uczenia się;
  • samodzielność i dokładność.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie wyższe na kierunkach prawo, zarządzanie, ekonomia, nauki społeczne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w administracji publicznej lub jednostce wspierającej rozwój przedsiębiorczości
  • doświadczenie związane z projektami finansowanymi ze środków EFS w szczególności w obszarze projektów wspierających przedsiębiorców i ich pracowników, w tym w zakresie:

    • opracowywania Regulaminów konkursów;
    • oceny wniosków o dofinansowanie projektów;
    • pełnienia funkcji Przewodniczącego lub Sekretarza Komisji Oceny Projektów.

  • doświadczenie zawodowe w obszarze działań związanych z użytkowaniem Bazy Usług Rozwojowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659