Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
27. 4. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

  • obsługa procesu oceny wniosków, pełnienie roli Przewodniczącego Panelu KOP;
  • rozpatrywanie protestów;
  • obsługa procesu zawierania umów w sprawie projektów;
  • udział w przygotowaniu dokumentów konkursowych, planów, analiz i sprawozdań.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w administracji publicznej lub jednostce wspierającej rozwój przedsiębiorczości lub w obszarze finansów/bankowości (min. 2 lata dla Starszego Specjalisty, min. 3 lata dla Głównego Specjalisty);
  • znajomość uregulowań prawnych i zasad związanych z wdrażaniem programów operacyjnych w ramach funduszy strukturalnych;
  • znajomość uregulowań prawnych w zakresie udzielania pomocy publicznej, w zakresie prawa gospodarczego, prawa finansów publicznych;
  • umiejętność prowadzenia spotkań w formie wideokonferencji (poprzez MS Teams);
  • umiejętność dobrej organizacji pracy.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie, w szczególności w zakresie inwestycji lub prac B+R;
  • doświadczenie w rozpatrywaniu protestów lub odwołań;
  • doświadczenie we wdrażaniu programów finansowanych ze środków europejskich;
  • umiejętność prowadzenia szkoleń/prezentacji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293