Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Analiz i Strategii (Sekcja Programów Pilotażowych)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
25. 4. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

  • Prowadzenie projektów z zakresu projektowania nowych programów pilotażowych dla przedsiębiorców;
  • Facylitacja spotkań i warsztatów (on-line i on-site);
  • Przygotowanie i prowadzenie badań jakościowych;
  • Opracowanie raportów z tematów związanych z przedsiębiorczością w tym raportów z desk research, raportów z procesów projektowych, raportów ewaluacyjnych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych metodologii i rozwiązań w celu poprawy jakości efektów pracy;
  • Współpraca z  interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • Wykształcenie wyższe w zakresie socjologii, psychologii, ekonomii, kierunków artystycznych lub pokrewne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów w metodologii service design, design thinking lub podobnej (facylitacja spotkań planowanie warsztatów, planowanie procesów projektowych)- potwierdzenie w CV realizacji projektów (wykonywane czynności w projekcie, produkty projektu, użyta metodologia)
  • Doświadczenie w realizacji badań jakościowych (opracowanie narzędzi badawczych, prowadzenie wywiadów;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność argumentowania i prezentowania wyników swojej pracy;
  • Umiejętność zarządzania projektami;
  • Kreatywność, otwartość i pomysłowość.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • Wykształcenie w zakresie projektowania usług, ux;
  • Szkolenie trenerskie;
  • Umiejętność projektowania graficznego, obsługi programu Adobe Indesign;
  • Umiejętność pisania raportów z badań;
  • Znajomość specyfiki programów wsparcia przedsiębiorstw finansowanych ze środków europejskich;
  • Znajomość przepisów prawa zamówień publicznych;
  • Znajomość metodologii ilościowych badań społecznych oraz statystycznej analizy danych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659