Specjalista / Starszy specjalista w Departamencie Internacjonalizacji Przedsiębiorstw
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
11. 4. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

Wykonywanie zadań związanych z procesem kontraktowania w szczególności:

  • udział w pracach nad przygotowaniem i aktualizacją aktów prawnych, dokumentów programowych oraz wewnętrznych regulacji PARP;
  • udział w procesie naboru i oceny wniosków o dofinansowanie projektów lub wniosków o objęcie przedsięwzięcia wsparciem;
  • udział w procesie zawierania umów o dofinansowanie projektów lub umów o objęcie przedsięwzięcia wsparciem oraz badania statusu MŚP wnioskodawców, trudnej sytuacji i limitów pomocy;
  • rozpatrywanie środków odwoławczych dotyczących wniosków o dofinansowanie;
  • przygotowywanie danych i informacji do planów, sprawozdań, raportów i analiz;
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
  • przygotowywanie danych, dokumentów i informacji do jednostek zewnętrznych.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie minimum średnie (dla stanowiska Specjalisty)
  • wykształcenie minimum w trakcie studiów dla stanowiska Starszy specjalista;
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy biurowej,
  • znajomość narzędzi biurowych MS Office Office (ze szczególnym uwzględnieniem programów Word i Excel),
  • wiedza w zakresie wdrażania/rozliczania programów operacyjnych w ramach funduszy strukturalnych,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie wyższe (magisterskie) preferowany profil: ekonomiczny, prawny, administracyjny.​;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie wdrażania programów pomocowych,
  • znajomość zagadnień merytorycznych:

    • podstawowych zagadnień w zakresie prawa gospodarczego, finansów publicznych,
    • uregulowań prawnych w zakresie finansów i rachunkowości.

  • obsługa systemów eDOK, SL.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072