Kierownik w Departamencie Koordynacji Wdrażania Programów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
26. 4. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne obowiązki:

Zarządzanie zespołem podległych pracowników Sekcji w zakresie:

  • sporządzania prognoz, sprawozdań i deklaracji wydatków w ramach programów operacyjnych;
  • monitoringu  kontraktacji i certyfikowanych wydatków w ramach programów operacyjnych;
  • sporządzania informacji na potrzeby własne oraz Instytucji Zarządzającej w zakresie postępów realizacji programów operacyjnych;
  • wystawiania limitów zobowiązań w ramach programów operacyjnych;
  • zarządzania procedurami w zakresie zadań realizowanych przez sekcję.

Oczekujemy (wymagania formalne):

  • wykształcenia wyższego;
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze finansów/rachunkowości lub funduszy europejskich, w tym min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym;
  • doświadczenia w pracy w Instytucji Pośredniczącej, Instytucji Wdrażającej lub Instytucji Zarządzającej funduszami europejskimi;
  • doświadczenia w zakresie przygotowywania poświadczeń/deklaracji i sprawozdań do jednostek nadzorowanych;
  • dobrej znajomości systemu teleinformatycznego SL2014;
  • dobrej znajomości programu MS Excel oraz MS Access.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie wyższe na kierunku finansowym lub administracyjno-prawnym lub ukończone studia podyplomowe na kierunku związanym z finansami;
  • doświadczenie w tworzeniu procedur.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Realizator programów telewizyjnych Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532