Młodszy/a specjalista/tka ds. operacyjnych i komunikacji
  • Warszawa
młodszy/a specjalista/tka ds. operacyjnych i komunikacji
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Dołącz do naszego zespołu i weź udział w ekscytującej podróży dla jednej z największych firm farmaceutycznych. Dajemy Ci wyjątkową szansę rozwoju umiejętności w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku. Zapraszamy Cię do współpracy!

Oczekujemy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • biegłej znajomości języka polskiego
  • pierwszego doświadczenia w pracy biurowej
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych w mowie i piśmie
  • wysokich umiejętności organizacyjnych oraz zarządzania priorytetami
  • umiejętności analityczne w rozwiązywaniu problemów
  • wysokiego poziomu zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na 6 miesięcy ( zatrudnienie w pośrednictwie przez Randstad) z perspektywą na dłuższą współpracę
  • praca w trybie hybrydowym - 1 dzień home office w tygodniu
  • praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze czasu
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Zadania

  • organizacja eventów oraz wizyt gości w biurze
  • współpraca z zewnętrzną agencja w zakresie organizacji eventów
  • organizowanie cateringu na spotkania, transportu dla gości, logistyki związanej z organizacją spotkań
  • wsparcie wewnętrznej komunikacji
  • współpraca z różnymi działami wewnętrznymi
  • wsparcie procesu onboardingu nowych pracowników

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523