Koordynator ds. PR i komunikacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
15. 3. 2024

Współpracujemy z najlepszymi – nasi klienci to liderzy w swojej dziedzinie i marki, którymi później możesz się chwalić w portfolio swoich projektów. Aktualnie do zespołu szukamy prawdziwego czarodzieja, który wesprze nas w działaniach PR i komunikacji. Stawiamy na osoby kreatywne i dobrze zorganizowane.

Obowiązki:

  • Kreowanie oraz utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Raportowanie działań.
  • Tworzenie angażujących i merytorycznych treści – zarówno dłuższych form, jak i krótkich treści na social media.
  • Tworzenie strategii komunikacji.
  • Planowanie i koordynacja działań PR w ramach kampanii reklamowych, które zainteresują i zaangażują odbiorców.
  • Organizacja wydarzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: public relations, komunikacja społeczna, dziennikarstwo, marketing.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ok 2 lat.
  • Zarządzanie kanałem LinkedIn marki.
  • Współpraca z zespołem w zakresie tworzenia strategii i taktyk dla klienta.
  • Sprawna organizacja pracy własnej, ustalanie priorytetów i zarządzanie wieloma zadaniami jednocześnie – zdarza się, że jest kilka wątków, które dzieją się równolegle, a Twoim zadaniem będzie w najbardziej optymalny sposób nimi zarządzić.
  • Kreatywność, proaktywność.
  • Duża samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów i umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

Oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075