Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Exco A2A
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest międzynarodową siecią niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych, kadr i płac oraz doradztwa.

Działając w Polsce od 1999 roku, posiadamy biura w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Radom, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).

04/2024

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną z przyjaznym i komunikatywnym zespołem – nastwionym na dzielenie się wiedzą ????;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Cykliczne szkolenia branżowe;
  • Dodatek wakacyjny;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę - zadbaj o swoje zdrowie;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Rozwój kompetencji zawodowych;
  • Pracę w duchu CSR;

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i chęci do nauki;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowo – płacowym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację mailową z klientem;
  • Znajomość dotycząca Prawa Pracy, PDOF, Ustawy o Ubezpieczeniach Społecznych;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima;
  • Komunikatywna znajomość języka: ukraińskiego/białoruskiego/rosyjskiego;

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie i aktualizowanie akt osobowych pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz nieobecności;
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych, w tym m.in umów o pracę, aneksów, umów cywilnoprawych;
  • Wprowadzanie danych pracowniczych i ich aktualizacja w systemie kadrowo płacowym;
  • Monitorowanie terminów badań lekarskich, szkoleń BHP oraz wystawanie zaświadczeń;
  • Pomoc w naliczaniu wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców pod nadzorem przełożonego;
  • Przygotowywanie deklaracji zgłoszeniowych do ZUS, praca w programie Płatnik;
  • Skanowanie i archiwizacja dokumentów;

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190