Elektryk mieszkaniowy | Warszawa | z zakwaterowaniem
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
owi-tech
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
Przeciąganie kabli, montaż opraw, gniazd, kontaktów, puszek, oświetlenie, systemy przeciwpożarowe, monitoring, podłączanie rozdzielnic i inne prace związane z elektryką przemysłową.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako elektryk mieszkaniowy.
- Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań.
- Znajomość przepisów i norm dotyczących elektryki mieszkaniowej.
- Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.
Oferujemy:
- Zakwaterowanie w nowym budownictwie o wysokim standardzie, znajdujące się 10 minut autem od miejsca pracy.
- Transport na miejsce pracy z kwatery oraz z powrotem.
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz objęcie stanowisk kierowniczych.
- Stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie, a o okresie próbnym umowę o pracę.
- Stawkę 30zł/h netto.
- Pracę po 10h dziennie - nasi pracownicy średnio wyrabiają 180h w miesiącu.
- Możliwość uzyskania odzieży roboczej - po miesiącu pracy pracownik otrzymuje zwrot kosztów zakupu lub firma zakupi nową odzież w razie zużycia.
Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwań i rozwijania się w dynamicznym środowisku pracy, dołącz do naszego zespołu! Prosimy o przesyłanie CV na adres: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 786943703

  • Praca Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293