Order Picker - Alkmeer, Holandia (Praca z Zakwaterowaniem)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Strefa Pracy
3. 4. 2024

Agencja pracy Strefa Pracy poszukuje dla jednego z naszych klientów pracowników magazynu.
Adres: Alkmaar, Holandia
Opis Stanowiska:
Vomar to renomowany zakład zajmujący się dystrybucją produktów spożywczych. Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w dużym magazynie w dziale KW - produkty suche. Głównym zadaniem będzie kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi i zapewnienie, że wszystkie produkty są prawidłowo spakowane i gotowe do wysyłki.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako Order Picker mile widziane, jednak nie jest to wymóg.
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
- Mile widziane prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki.
- Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę.
Stawka:
- Dla osób powyżej 21 roku życia: 13.64 euro/h brutto + 8% dodatek wakacyjny + ADV 8,51%
- Dla osób poniżej 21 roku życia: 11.51 euro/h brutto + 8% dodatek wakacyjny + ADV 8,51%
Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pozycją i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV w formularzu kontaktowym.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749