Praca w Holandii/ z zakwaterowaniem/ również dla par
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Strefa Pracy
6. 4. 2024

Agencja pracy Strefa Pracy poszukuje dla jednego z naszych klientów pracowników do nowoczesnego zakładu przetwórstwa warzyw
Lokalizacja: Brielle, Holandia.
Opis Stanowiska:
Poszukujemy osób zmotywowanych do pracy w długoterminowym okresie w Holandii. Praca polega głównie na przygotowywaniu warzyw do dalszej produkcji, obejmując obieranie, krojenie, mieszanie produktów, kompletowanie i pakowanie sałatek. Wykonywana będzie przy zmechanizowanej linii produkcyjnej, a także pakowanie, sortowanie, segregacja oraz kontrola jakości owoców i warzyw.
Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy.
- Gotowość do podjęcia pracy fizycznej.
- Chęć do pracy od poniedziałku do soboty.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
- Stawka : 13.27 euro brutto; poniżej 21 roku życia: 9.82 euro brutto +8% dodatku wakacyjnego do każdej godziny
- Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę.
Dodatkowe Informacje:
- Pracownik przed rozpoczęciem pracy przechodzi introdukcję oraz szkolenie z zasad higieny i bezpieczeństwa pracy obowiązujących w zakładzie.
- Praca odbywa się w chłodnym otoczeniu o temperaturze od 6 do 7 stopni Celsjusza.
- Firma pracuje w systemie 3-zmianowym.
Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749