Praca Holandia z zakwaterowaniem/ również dla par/ od zaraz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Strefa Pracy
5. 4. 2024

Agencja pracy Strefa Pracy poszukuje dla jednego z naszych klientów pracowników zakładu miesnego.
Lokalizacja: Scherpenzeel/Groenlo/Boxtel
Opis Stanowiska:
Poszukujemy osób do pracy w zakładzie przetwórstwa mięsnego, zlokalizowanym w miejscowości: Scherpenzeel/Groenlo/Boxtel. Praca polega głównie na przetwarzaniu półtusz wieprzowych i wołowych na różne produkty mięsne i półprodukty, takie jak wędliny, kiełbasy, przekąski mięsne, suszone szynki itp. Obowiązki mogą obejmować pakowanie mięsa, sortowanie według barwy i masy, czyszczenie skrzynek, obsługę maszyn, pracę na wózkach widłowych i wiele innych.
Wymagania:
- Motywacja do długoterminowej pracy w Holandii.
- Doświadczenie w pracy z nożem oraz jako operator wózków widłowych mile widziane.
- Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, ale mile widziana.
- Prawo jazdy mile widziane.
Dodatkowe informacje:
- Praca odbywa się w chłodnym środowisku o temperaturze od 5 do 10 stopni Celsjusza.
- Pracownicy otrzymują specjalne buty oraz fartuch ochronny już pierwszego dnia pracy.
Oferujemy:
- Stawkę: 13.27 euro/h brutto + 8% dodatek wakacyjny (bez stawki wiekowej).
- Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę.
Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pozycją i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448