BRYGADZISTA MAJSTER ZMIANY TARTAK z zakwaterowaniem dla par
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
firma
29. 4. 2024

Firma zajmująca się wytwarzaniem wyrobów ogrodowych zatrudni na stanowisko BRYGADZISTA MAJSTER ZMIANY NA MASZYNOWNIE
Obowiązki na stanowisku:
-rozdawanie załodze pracy na maszynowni elementów drewnianych
-robienie raportów pracy pracowników zmiany
-szkolenie pracowników przy stanowiskach
Wymagania co do stanowiska:
-Mile widziane doświadczenie w przemyśle drzewnym
-Mile widziane wykształcenie techniczne
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy stabilną pracę w zgranym zespole!!!
Kontakt pod numerem telefonu: 6010871958
lokalizacja Nowe Miasteczko, możliwość zakwaterowania
możliwość przyjazdu do dwuosobowego pokoju dla par, praca na stałe

  • Praca Warszawa
  • Brygadzista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030