Warszawa - Warszawa (Białołęka) - Pomoc apteczna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.farmacja.pl
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Apteka Słoneczna w Warszawa - Białołęka zatrudni POMOC APTECZNĄ

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 4000zł netto,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),

  • świadczenia pozapłacowe w formie karty multisport,

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,

  • możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków:

  •  prawidłowe przyjęcie dostaw oraz potwierdzenie zgodności - weryfikacja braków i nadwyżek, zgłoszenie reklamacji

  •  przygotowywanie zwrotów asortymentu aptecznego

  •  uporządkowanie aptecznego asortymentu z zachowaniem podziału na produkty lecznicze, suplementy diety czy wyroby medyczne

  • dopilnowanie porządku w magazynach

  •  dbałość o czystość we wszystkich pomieszczeniach apteki

Mile widziane posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

  • Praca Warszawa
  • Pomoc kuchenna Warszawa
  • Pomoc dentystyczna Warszawa
  • Pomoc domowa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749