Spedytor / Pracownik Spedycji Lotniczej
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
7. 5. 2024

Dla naszego klienta firmy z branży spedycyjnej, air freight, air express oraz airmail to tematy, z którymi spotykamy się każdego dnia.

Firma realizuje transport lotniczy, morski, drogowy proponując w tym zakresie kompleksowe usługi, obejmuje organizację transportu lotniczego towarów i przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów - w tym wykonanie odprawy w agencji celnej.

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie, zarządzanie, kontrola oraz monitoring codziennych wysyłek towarów od dostawcy do magazynów.
  • Obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych zgodnie z przyjętymi normami.
  • Określanie terminu dostawy oraz warunków jej realizacji, w tym kontrola realizacji zleceń transportowych .
  • Współpraca z przewoźnikami i kontrahentami zagranicznymi.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego obiegu informacji i dokumentów.

WYMAGANIA:

  • Masz doświadczenie w pracy jako spedytor (minimum 2 lata).
  • Znasz język obcy (angielski) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.
  • Potrafisz swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne.
  • Jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, dobrze zorganizowaną i samodzielną.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem, oferującej kompleksową obsługę w zakresie spedycji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji, w ramach struktury firmy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy i benefity.
  • Pełną wyzwań pracę, w środowisku międzynarodowym, w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój.

MILE WIDZIANY:

Certyfikat kompetencji zawodowych spedytora.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293