KONSERWATOR OGÓLNOBUDOWLANY K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Zygmunta Krasińskiego 54/56, 01-755 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
27. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- wykonywanie prac ogólnobudowlanych i konserwacyjnych oraz naprawczych na terenie WIML;
- wykonywanie prac naprawczo malarskich z zastosowaniem odpowiednich pędzli i wałków malarskich;
- przenoszenie sprzętu kwaterunkowego i innego wg. zgłaszanych potrzeb oraz dbanie o porządek na całym terenie WIML;
- regularne wykonywanie przeglądów rewizji spustowych rynien dachowych oraz ich czyszczenie.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe budowlane. Co najmniej roczne doświadczenie ogólnobudowlane. Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Obowiązki:
Praca w godz.: 7:00-15:00.
[Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja@wiml.waw.pl, tel. 261 852 302

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, budowlane

  • Praca mazowieckie
  • Konserwator Wysokie Mazowieckie
  • Konserwator mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692