STARSZY REFERENT W DZIALE MATERIAŁOWYM
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Zygmunta Krasińskiego 54/56, 01-755 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
27. 4. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- przyjmowanie zapotrzebowań na dostawy i usługi oraz segregowanie zgodnie z kodem CPV z wyliczeniem ilości i wartości;
- opracowanie danych do Planu Finansowego w Instytucie oraz współudział w opracowywaniu Planu Zamówień Publicznych" WIML;
- racjonalna gospodarka sprzętem i materiałami pobieranymi z magazynu wielobranżowego oraz lokowanie ich u dostawców krajowych i zagranicznych, zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz zgodnie z obowiązującą w tym zakresie Instrukcją;
- opracowywanie zamówień na usługi dotyczące napraw i konserwacji sprzętu komputerowego i biurowego;
- przygotowywanie dokumentacji do przetargu;
- prowadzenie rejestru: wniosków, faktur, dowodów obrotów materiałowych;
- prowadzenie i analiza umów, pod względem wykorzystania środków finansowych i materiałowych;
- prowadzenie archiwizacji dokumentów.

Inne wymagania
Godziny pracy: 7.30-15.30
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, komunikatywna znajomość j. polskiego, znajomość MS Office, zaangażowanie w pracę, motywacja, co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego.
Premie i dodatki:
+ Dodatek stażowy;
Zakres obowiązków:
Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja@wiml.waw.pl, tel. 261 852 302

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448