Asystent Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej
  • Warszawa, Żoliborz
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz, mazowieckie, Polska
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Współudział w planowaniu i przygotowywaniu pracy Dyrektora Instytutu oraz koordynowanie spraw bieżących;

  • Prowadzenie korespondencji Dyrektora Instytutu oraz obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej zgodnie z dekretacją Dyrektora;

  • Obsługa telefonu, faxu oraz skrzynki e-mail Dyrektora;

  • Przygotowywanie posiedzeń, narad, konferencji m.in. wysyłanie zaproszeń i programów, obsługa zebrań;

  • Organizacja służbowych wyjazdów Dyrektora;

  • Dbałość o zaplecze techniczne sekretariatu m.in. składanie zapotrzebowań na materiały biurowe i wyposażenie.

Wymagania
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;

  • Doświadczenie zawodowe minimum4 lata przy wykształceniu średnim i 2 lata przy wykształceniu wyższym;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucie, szpitalu bądź jednostce wojskowej;

  • Biegła znajomość programów pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych;

  • Zaangażowanie, samodzielność i własna inicjatywa w podejmowaniu decyzji;

  • Komunikatywność i zdolność do łatwego nawiązywania relacji interpersonalnych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS;

  • Bezpłatny parking pracowniczy;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570