Kierownik produkcji w branży lotniczej
  • Warszawa, Janki, Pruszków
mazowieckie, Warszawa, Janki, Pruszków, Mazowieckie, Polska
AAS sp. z o.o.
18. 4. 2024

Aktualnie dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Obowiązki:

- zarządzanie pracownikami produkcyjnymi przy wsparciu brygadzisty (zespół ok. 50 osób);

- nadzór nad procesami produkcyjnymi;

- podejmowanie działań doskonalących i korygujących procesy;

- zapewnienie ilościowego, jakościowego i terminowego wykonania planu produkcji;

-rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych, związanych z procesami wytwórczymi realizowanymi na wydziale produkcyjnym;

- dbałość o najwyższą jakość produktów.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

- wykształcenia technicznego (minimum średnie);

- doświadczenie w organizacji procesów produkcyjnych, prowadzeniu działań usprawniających i zarządzaniu projektami;

- umiejętności zarządzania zespołem, motywowania pracowników i budowania efektywnej współpracy;

- dobrej znajomości języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku);

- umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów;

- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i współpracy na różnych poziomach organizacji;

- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

- mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- system premiowy;

- pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku (możliwość rozpoczęcia pracy w godz. 6:00-8:00);

- szeroki pakiet benefitów pozapłacowych:

Dofinansowanie do zajęć sportowych;

Ubezpieczenie grupowe;

Prywatna opieka medyczna;

Dofinansowanie wypoczynku;

Kasa zapomogowo-pożyczkowa;

Program rekomendacji pracowników;

Zniżka na zakup akcji.

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864