Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Usług Rozwojowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
20. 4. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

Realizacja zadań w ramach projektu niekonkurencyjnego „Rozbudowa funkcjonalności Bazy Usług Rozwojowych oraz jej upowszechnianie jako narzędzia wspierającego proces uczenia się osób dorosłych”, współfinansowanego ze środków UE w ramach Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, w tym w szczególności:

  • weryfikacja wniosków o wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR),
  • weryfikacja autentyczności i ważności certyfikatu lub akredytacji,
  • weryfikacja Kart Usług opublikowanych w BUR,
  • obsługa skarg i reklamacji zgłoszonych przez Dostawców Usług,
  • obsługa systemów informatycznych wykorzystywanych przez Departament (Baza Usług Rozwojowych, Jasperserver, Redmine),
  • opracowywanie i aktualizacja FAQ na serwisie BUR,
  • tworzenie raportów na podstawie danych z BUR.

Oczekujemy (wymagania formalne):

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie pracy biurowej lub obsługi klienta;
  • znajomość rynku szkoleniowego w Polsce;
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i wyszukiwania informacji;
  • umiejętność współpracy w zespole.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie wyższe na kierunkach obejmujących: prawo, zarządzanie, administracja, nauki społeczne;
  • znajomość zagadnień z zakresu realizacji projektów szkoleniowych/doradczych lub rozwoju przedsiębiorczości;
  • efektywność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532