SPECJALISTA/ STARSZY SPECJALISTA DS. ANALIZ I WERYFIKACJI TRANSAKCJI FINANSOWYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1059271401

Obowiązki

  • rozpoznajesz ryzyko prania pieniędzy,
  • analizujesz i weryfikujesz procesy pod kątem AML/CTF
  • uczestniczysz w tworzeniu nowych oraz modyfikowaniu istniejących przepisów i procedur pod kątem AML/CTF,
  • opiniujesz istniejące oraz nowe produkty i usługi bankowe w kontekście przepisów AML/CTF,
  • współpracujesz ze spółkami zależnymi z grupy w zakresie AML/CTF,
  • współpracujesz z GIIF, MF, KNF, prokuraturą.

Wymagania

  • masz wiedzę z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu,
  • masz zdolności analityczne,
  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: prawo, ekonomia),
  • dobrze znasz MS Office (w szczególności Excel, Word),
  • znasz w stopniu komunikatywnym język angielski (mile widziana znajomość innego obcego języka),
  • jesteś osobą otwartą i łatwo nawiązujesz kontakty z innymi,
  • jesteś osobą samodzielną, dokładną, innowacyjną i umiesz podejmować decyzje.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293