SPECJALISTA DS. ANALIZ I RAPORTOWANIA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1047339301

Obowiązki

  • przygotowujesz cykliczne raporty i zestawienia z realizacji kluczowych wskaźników efektywności w ramach pionu firm i przedsiębiorstw,
  • odpowiadasz za tworzenie i utrzymanie raportów na platformie Power BI dla jednostek w sieci sprzedaży i centrali,
  • bierzesz czynny udział we wsparciu analitycznym trwających projektów w ramach obszaru,
  • przygotowujesz cykliczne i ad-hoc prezentacje o efektywności sieci sprzedaży czy zmian w produktach,
  • ściśle współpracujesz z obszarami biznesowymi, siecią sprzedaży, IT czy kontrolingiem.

Wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w przygotowywaniu analiz/raportów na podstawie dużych zbiorów danych,
  • znasz język SQL na poziomie minimum średnio zaawansowanym,
  • umiesz efektywnie wykorzystać zaawansowane funkcje Excela w efektywnej analizie danych,
  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu dashboardów na platformie Power BI (lub podobne tj. Tableau, Qlik, IBM Cognos),
  • masz wyższe wykształcenie - preferowane kierunki ścisłe, ekonomiczne lub inżynieryjne.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293