Starszy/Specjalista ds. kadr i płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
20. 3. 2024

Dla znanej i cenionej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Starszego/Specjalisty ds. kadr i płac. Świetna możliwość zawodowa na samodzielnym stanowisku, w pięknym, nowym biurze, gdzie panuje nieformalna atmosfera i brak dress code'u.

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa nowych i obecnych pracowników
Sporządzanie list płac dla pracowników, zleceniobiorców, naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych
Prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych
Prowadzenie akt osobowych
Przygotowywanie umów o pracę, aneksów do umów, świadectw pracy
Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
Sporządzanie deklaracji dla US i ZUS
Przygotowywanie wszelkich zgłoszeń, wyrejestrowań, miesięcznych deklaracji ZUS, deklaracji podatkowych (PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, IFT,)
Wystawianie zaświadczeń
Naliczanie, sporządzanie deklaracji o wysokości składek PPK
Przygotowywanie wszelkich raportów i sprawozdań (do GUS) związanych z zatrudnieniem;
Doradztwo z zakresu prawa pracy
Administrowanie benefitami

Oczekiwania:

min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym
dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
znajomość programu Softlab, SAP, Workday - będzie atutem
bardzo dobra znajomość prawa pracy (bieżące aktualizowanie wiedzy)
chęć podejmowania działań usprawniających procesy
poczucie odpowiedzialności, chęć nawiązania długofalowej współpracy
analityczne podejście, otwartość, proaktywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji, komunikatywność , samodzielność.

Oferowane:

umowa o pracę
pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia językowe, możliwość udziału w kursach aktualizujących wiedze, imprezy integracyjne, bilety na wydarzenia kulturowe, brak dress code’u, dodatkowe dni wolne)
krótsze piątki (bez dodatkowych godzin w pozostałe dni tygodnia)
dofinansowanie do parkingu
praca hybrydowa (1 dzień zdalnie w tygodniu)
nowoczesne biuro,
nieformalna atmosfera

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749