SPECJALISTA DS. ANALIZ KLIENTA FIRM I PRZEDSIĘBIORSTW
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1051084501

Obowiązki

  • uczestniczysz w procesie określania celów wynikowych, marżowych i sprzedażowych linii Klienta Firm i Przedsiębiorstw,
  • przygotowujesz i monitorujesz realizację celów finansowych, sprzedażowych i celów efektywnościowych,
  • przedstawiasz propozycje w zakresie optymalizacji wyniku linii biznesowej,
  • opiniujesz działania i rozwiązania dotyczące zmian w ofercie produktowej,
  • bierzesz udział w projektach mających na celu udostępnienie nowych, optymalnych rozwiązań w zakresie dostarczania informacji zarządczej do biznesu,
  • wspierasz członków Zarządu w zakresie monitorowania realizacji zadań sprzedażowych i premiowych.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293