Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
  • Chludowo
wielkopolskie, Chludowo, Wielkopolskie, Polska
RELOPACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Zakres obowiązków: - Zarządzanie procesem zakupów materiałów potrzebnych do produkcji - Optymalizacja łańcucha dostaw w celu zapewnienia terminowej i efektywnej produkcji - Negocjowanie warunków umów z dostawcami oraz monitorowanie ich wykonania - Poszukiwanie i selekcja nowych dostawców oraz ocena ich wiarygodności i jakości dostarczanych produktów/usług - Planowanie i organizacja transportu oraz magazynowania gotowych produktów - Analiza rynku pod kątem nowych możliwości dostawczych i usprawnień logistycznych
Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności procesów
Wymagania stanowiska
Nasze wymagania: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz procesów zakupowych - Umiejętność negocjacji i nawiązywania relacji biznesowych - Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu - Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji - Czynne prawo jazdy kat. B
Mile widziane: - Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki, zarządzania lub pokrewnych - Znajomość programów do zarządzania łańcuchem dostaw - Znajomość języka angielskiego / niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
To oferujemy: - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - Atrakcyjne wynagrodzenie - Duża dynamika działania - Pracę w rozwijającej się  firmie o zasięgu transgranicznym - Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w przyjaznej i rodzinnej

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864