Starszy Specjalista/tka ds. kadr i płac
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z nawiązywaniem i trwaniem stosunku pracy oraz wykonywanie czynności związanych z ustaniem stosunku pracy
  • obliczanie wynagrodzeń - sporządzanie listy płac i przelewów wynagrodzeń
  • prowadzenie spraw związanych z ISO 9001 w zakresie działu
  • rekrutacja lub pomoc przy rekrutacji nowych pracowników
  • sporządzanie dokumentów dla działu księgowości i controllingu w zakresie księgowania kosztów zatrudnienia
  • współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy w zakresie rekrutacji nowych pracowników i aktywizacji zawodowej bezrobotnych
  • opracowywanie regulaminów z zakresu prawa pracy
  • sporządzanie sprawozdań i analiz z zakresu zatrudnienia i wynagrodzeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (prawo pracy, administracja)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr i płac - minimum 4 lata
  • znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeniowych, ochrony danych osobowych i funduszu socjalnego
  • znajomość MS Office
  • znajomość programów kadrowo-płacowych: Enova, Płatnik, PFRON, ERCP
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczny czas pracy
  • umowę o pracę z bezpośrednio z naszym klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów, w tym:

KARTA MULTISPORT LUB SPORT I KULTURA

DOFINANSOWANIE WYPOCZYNKU

BONUS NA ŚWIĘTA

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA LUX-MED

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

OWOCOWE ŚRODY

PREMIA ZA POLECENIE PRACOWNIKA 1 500 ZŁ BRUTTO

KURSY JĘZYKOWE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322