Młodszy Specjalista ds. Zakupów.
  • Poznań, ul. Głogowska 431
wielkopolskie, Poznań, ul. Głogowska 431, wielkopolskie, Polska
Autostrada Eksploatacja S.A.
10. 5. 2024

Spółka Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), zajmująca się obsługą Autostrady A2 w zakresie jej utrzymania, eksploatacji i poboru opłat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Zakres obowiązków:

  • analizowanie rynku dostawców,
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców,
  • negocjowanie cen i odpowiedzialność za zakup materiałów,
  • przygotowywanie i monitoring zamówień do dostawców,
  • kontrolowanie zgodności dostaw z warunkami umów,
  • udział w inwentaryzacjach kontrolnych i okresowych,
  • sprawdzanie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe na kierunku: logistyka, spedycja, transport, ekonomia),
  • dokładność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dużej stabilnej firmie,
  • dobre warunki wynagrodzenia,
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i doświadczeń zawodowych,
  • prywatną opiekę lekarską,
  • świadczenia socjalne („wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty podarunkowe dla dzieci, zapomogi, karty Multisport, platforma do nauki języków, platforma wsparcia zdrowia psychicznego),
  • możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym,
  • przyjazne środowisko pracy.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246