Specjalista / Specjalistka ds. Administracji i Marketingu
  • Jaryszki
wielkopolskie, Jaryszki, wielkopolskie, Polska
Apator Powogaz SA
17. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, w tym archiwizacja, porządkowanie i ewidencjonowanie
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych, eventów, targów, konferencji
  • organizacja i nadzór podróży służbowych
  • wsparcie w przygotowywaniu i prowadzeniu działań wizerunkowych zgodnie ze strategią firmy
  • nadzór nad materiałami biurowymi i marketingowymi
  • negocjowanie warunków z firmami świadczącymi usługi (np. catering, firma sprzątająca)
  • współtworzenie procedur administracyjnych
  • bieżąca praca administracyjna, w tym obsługa urządzeń biurowych
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w administracji
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji
  • samodzielność w wykonywaniu zadań, zaangażowanie, dokładność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki: administracja, komunikacja, również kierunki techniczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania
  • dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • oferujemy pracę w Firmie, która jest w dziesiątce największych producentów wodomierzy na świecie, z 100% polskiego kapitału
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowania
  • partnerską atmosferę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pełne wsparcie dla naszych pracowników: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, parking pracowniczy, możliwość korzystania z apartamentów w Kołobrzegu, dofinansowanie do wypoczynku, preferencyjne pożyczki, inicjatywy dobroczynne oraz wspólne aktywności poza godzinami pracy m.in. na rzecz ekologii
  • dofinansowanie dojazdów, dofinansowanie posiłków

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322