Specjalista ds. Zakupów / Planista
  • Lutom
wielkopolskie, Lutom, wielkopolskie, Polska
Primavika Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów zapotrzebowania na towary w ujęciu tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym
  • Codzienna kontrola poziomu stanów magazynowych
  • Sporządzanie zamówień i nadzór nad terminową realizacją dostaw
  • Ocena dostaw
  • Tworzenie reklamacji jakościowych
  • Prowadzenie rejestru dokumentacji zakupowej (FV, atesty dostaw, specyfikacje surowców, certyfikaty, daty przydatności itp.)
  • Ocena okresowa dostawców
  • Kontakt z dostawcami, kurierami
  • Poszukiwanie nowych dostawców i optymalizowanie cen zakupu towarów
  • Negocjowanie umów o współpracy z dostawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z przygotowywaniem prognoz na zamówienia i zakupami
  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość systemu ERP lub podobnego
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Znajomość branży FMCG oraz dostawców

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach struktur wewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia
  • Zakupy pracownicze
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448