Specjalista ds. rozliczeń z NFZ
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
EMC Instytut Medyczny S.A.
27. 4. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń z NFZ​ do jednej z naszych placówek - EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią przy ulicy Pilczyckiej we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

  • obsługa kontraktów z NFZ,
  • rozliczanie świadczeń medycznych,
  • prowadzenie rozliczeń wewnętrznych,
  • monitorowanie udzielanych świadczeń medycznych oraz sporządzanie raportów,
  • pełna obsługa Portalu Świadczeniodawcy,
  • prowadzenie korespondencji z NFZ,
  • monitorowanie i bieżąca analiza zewnętrznych regulacji prawnych (Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Zarządzenia Prezesa NFZ itp.),
  • dostarczanie statystyk i raportów na potrzeby placówki,
  • przygotowywanie ofert na świadczenia medyczne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość systemu rozliczeń z NFZ,
  • umiejętność obsługi Portalu Świadczeniodawcy,
  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawnych (Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Zarządzenia Prezesa NFZ),
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w zakresie pracy z dokumentacją medyczną,
  • znajomość przygotowywania ofert konkursowych na świadczenia medyczne,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, elastyczność,
  • pozytywne nastawienia oraz motywacja do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę w niepełnym wymiarze godzin,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315