Specjalista ds. rekrutacji, specjalista ds. HR
  • Wrocław, dolnośląskie
specjalista ds. rekrutacji, specjalista ds. HR
Wrocław
Agencja Pracy Koncepcja
15. 1. 2023

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji kandydatów dla wyselekcjonowanych pracodawców polskich i niemieckich

Jeżeli:

Posiadasz motywację do rozwijania swoich kompetencji zawodowych w zakresie  miękkiego HR oraz  pozytywną energię do pokonywania trudności,

kontakty z ludźmi dodają Ci pozytywnej energii, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Specjalista/tka ds. rekrutacji

(rynek niemiecki i polski)

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy/ agencji zatrudnienia
  • Znajomość stanowisk z branży technicznej (elektryk, spawacz, operator CNC, monter, mechanik, itd.) będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość  języka niemieckiego lub angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Entuzjazm i zaangażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej  firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej
  • Pracę w miłym, profesjonalnym zespole który zawsze służy wsparciem i pomocą
  • Prowadzenie ciekawych projektów HR-owych wspomaganych nowoczesną                          i intuicyjną aplikacją rekrutacyjną
  • Osoby znające dobrze język niemiecki mają możliwość korzystania z niego w codziennych kontaktach z firmami niemieckimi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny
  • Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego
  • Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb pracownika
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Pakiet socjalny
  • Kawa z włoskiego ekspresu, herbata, mleko, woda mineralna dostępna za darmo w biurze

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym rozmowy telefoniczne oraz spotkania rekrutacyjne z kandydatami
  • Tworzenie profesjonalnych profili zawodowych kandydatów na stanowiska średniego szczebla
  • Prowadzenie bazy kandydatów w intuicyjnym systemie ATS/CRM
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • Kontakty z pracodawcami
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskiwania kandydatów do pracy

Informacja dodatkowa: Nasze usługi ograniczają się do rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy ( miękki HR).

Sposób aplikowania:

CV oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności  i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

 kadry@koncepcja.eu

Osoba odpowiedzialna za rekrutację Marzena Jaglińska Tel. 791080654

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja,

50-010 Wrocław ul. Podwale 62/2,

www.koncepcja.eu

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    134 893
    20 006