Specjalista ds. Marketingu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
CONTROLTEC SP. Z O.O.
27. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie profili spółki na portalach społecznościowych, w tym redagowanie postów
  • Dbanie o aktualizację informacji nt. spółki na stronie www
  • Koordynowanie procesu przygotowywania materiałów marketingowych, takich jak katalogi, prezentacje, karty produktowe, case studies, zapewniając ich wysoką jakość i spójność z wizerunkiem firmy
  • Przygotowywanie gadżetów firmowych, które będą wspierać budowanie pozytywnego wizerunku marki
  • Organizacja targów i konferencji, zapewnienie odpowiedniej prezentacji firmy oraz koordynacja logistyki związanej z wydarzeniem
  • Wsparcie działów handlowych w zakresie promocji spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek marketing, promocja i reklama lub dziennikarstwo
  • Minimum 1-2-letnie doświadczenie w pracy w marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie średnio zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Doświadczenie w branży online i dobra znajomość stron internetowych i nawigacji
  • Wysoki poziom organizacji pracy własnej, samodyscyplina
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • Kreatywność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań
  • Znajomość obsługi programów graficznych
  • Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Pracę na ½ etatu na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, premie świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, spotkania integracyjne)
  • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz częściowej pracy zdalnej
  • System premiowy powiązany z realizacją projektów
  • Praca w jednej z największych spółek na rynku niezależnych integratorów systemów automatyki przemysłowej z 20-letnim doświadczeniem
  • Udział w interesujących i różnorodnych projektach
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych
  • Realny wpływ na kreowanie rozwoju zawodowego w wybranym kierunku
  • Przyjazna kultura pracy oparta na pracy zespołowej

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179