Specjalista ds. Rozliczeń
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Incom Group S.A.
16. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zatwierdzanie i rozliczanie programów rabatowych,
  • Zarządzanie długookresowymi i warunkowymi programami dostawców wspierającymi sprzedaż (tworzenie i aktualizacja arkuszy kalkulacyjnych),
  • Wsparcie w raportowaniu,
  • Rozliczanie akcji marketingowych oraz analizę ich efektywności,
  • Sporządzanie analiz dotyczących sprzedaży, stanów magazynowych, zyskowności i innych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub ścisłe),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel (funkcje złożone, tabele przestawne, wykresy, formatowania warunkowe itp.),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Samodzielność i zaangażowanie,
  • Dociekliwość,
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz kreatywność.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstaw VBA,
  • Znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów IT,
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • Wolne weekendy: praca od poniedziałku do piątku (9-17),
  • Szkolenia wprowadzające pod okiem profesjonalistów,
  • Ogromny zastrzyk wiedzy, który wpłynie na Twój rozwój osobisty,
  • Niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań,
  • Przyjazną atmosferę w różnorodnym zespole,
  • Nowoczesne biuro z prywatnym parkingiem,
  • Benefity: karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Allianz.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na www.incomgroup.pl

Znajdź nas na Facebooku i Twitterze

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448