Specjalista ds. jakości
  • Dulowa
małopolskie, Dulowa, Małopolskie, Polska
KOKO sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości,

  • Nadzorowanie dokumentacji związanej z utrzymaniem jakości,

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych, inspekcji, audytów dostawców,

  • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP,

  • Uczestniczenie w kontrolach urzędowych oraz audytach klientów.

WYMAGANIA:
  • Znajomość HACCP oraz wymagań standardów zarządzania jakością BRCGS,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Kompetencje do przeprowadzania audytów wewnętrznych oraz dostawców,

  • Mile widziane doświadczenie minimum roczne,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z jakością, technologią / bezpieczeństwem żywności, towaroznawstwem lub pokrewne.

OFERUJEMY:
  • ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i zajmowanego stanowiska,

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • miłą atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659