Kontroler jakości
  • Mników
małopolskie, Mników, małopolskie, Polska
Drabest Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Regularna kontrola produktów gotowych oraz materiałów stosowanych w produkcji,
  • Wykonywanie zapisów z przeprowadzonych kontroli,
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolnej,
  • Analiza wykonanych pomiarów,
  • Tworzenie instrukcji jakościowych,
  • Raportowanie bezpośredniemu przełożonemu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • Doświadczenie lub wiedza z zakresu zagadnień jakościowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Dobra znajomość programu Microsoft Office: Word, Excel,
  • Dokładność i asertywność,
  • Studenci kierunków technicznych mile widziani.

To oferujemy

  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Stałość zatrudnienia przy ciekawych projektach w ambitnym zespole
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dodatkowa premia za staż pracy
  • Współfinansowany Pakiet medyczny
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749