Kontrola Jakości dla każdego od ZARAZ-Skawina/bez doświadczenia!
  • Skawina, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków
małopolskie, Skawina, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Małopolskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
18. 4. 2024

Poszukujemy osób na stanowisku kontroler/ka jakości w Skawinie na zakład z zajmujący się produkcją wycieraczek samochodowych oraz całego detalu

Aplikuj (bez CV) lub zadzwoń pod nr.: 511 687 667

Opis stanowiska:

kontrola jakości zgodnie z instrukcją komponentów wycieraczek samochodowych

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, prowadzimy szkolenie stanowiskowe

Oferujemy:

stawka godzinowa 27,70 zł brutto

praca w systemie 3 zmianowym

dodatek frekwencyjny do 200,35 zł brutto, doceniamy Twoją obecność w zespole

możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

dodatek weekendowy, stawka 41,55 zł brutto

bezpłatny dojazd na teren zakładu komunikacją zakładową (14 linii, m.in. z miast Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska)

opiekę oraz pomoc Koordynatora

kartę Multisport

umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO

ubezpieczenie  NNW

parking

zaplecze socjalne

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179