Kontroler Jakości
  • Kraków, Wieliczka
małopolskie, Kraków, Wieliczka, Małopolskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Lokalizacja: Wieliczka, woj. małopolskie

Wymiar: pełen etat

Oferujemy:

  • współpracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00 (możliwe nadgodziny),
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5040 zł/mc brutto,
  • niezbędny sprzęt do pracy na wskazanym stanowisku,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • odbiór jakościowy półwyrobów i wyrobów gotowych oraz prowadzenie dokumentacji z odbiorów,
  • kontrola jakości dostaw na podstawie dokumentacji,
  • dbałość o kompletne dokumenty wymagane przez Klienta,
  • bieżące tworzenie fotodokumentacji z kontrolowanych elementów,
  • sprawdzanie wyposażenia zgodnie z listą aparatury.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne elektryczne/pokrewne lub doświadczenie

    na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • znajomość podstaw elektrotechniki - mile widziane,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej - mile widziane,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • uprawnienia SEP co najmniej do 1 kV - mile widziane,
  • spostrzegawczość, dokładność, sumienność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność współpracy z zespołem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864