Specjalista ds. Marketingu
  • Kraków, Śródmieście
małopolskie, Kraków, Śródmieście, małopolskie, Polska
BeFlexi Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050.

Dla naszego Klienta, który działa w branży hotelarskiej, organizacji imprez turystycznych oraz jest twórcą innowacyjnego produktu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu. Głównym celem stanowiska będzie zarządzanie zespołem oraz generowanie innowacyjnych pomysłów i strategii promocyjnych.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem marketingowym, motywowanie do osiągania celów
  • Tworzenie i wdrażanie strategii promocji i reklamy dla oferowanych produktów i usług
  • Analiza rynku oraz konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości
  • Koordynacja działań marketingowych podczas eventów
  • Monitorowanie efektywności kampanii i raportowanie wyników

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania do pracy
  • Kreatywność i umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów
  • Znajomość narzędzi i technik marketingowych
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, gotowość do pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizacji czasu pracy zespołu
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub organizacji imprez turystycznych będzie dodatkowym atutem

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku
  • Dofinansowanie obiadów pracowniczych
  • Zniżki na usługi hotelowe

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179