SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I RAPORTOWANIA - umowa na zastępstwo
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1049027201

Obowiązki

  • analizujesz dane finansowe,
  • przygotowujesz profesjonalne analizy i raporty dotyczące działalności banku w sektorze korporacji i przedsiębiorstw,
  • budżetujesz i rozliczasz cele finansowe,
  • posługujesz się narzędziami informatycznymi SQL,
  • dbasz o dobrą atmosferę w pracy sprzyjającą podnoszeniu kompetencji.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072