Monter
  • Domatków
Monter
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
workconcept service GmbH
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż dźwigów morskich w kraju i za granicą
  • Wstępne uruchomienie komponentów elektrycznych, elektronicznych i hydraulicznych w Rostocku
  • Instruowanie i szkolenie klientów w zakresie obsługi naszego sprzętu
  • W razie potrzeby prace konserwacyjne i serwisowe przy żurawiach w celu wsparcia obsługi klienta.

WYMAGANIA:
  • Pomyślnie ukończone szkolenie jako wykwalifikowany pracownik w dziedzinie mechatroniki, inżynierii sterowania lub elektrotechniki
  • Doświadczenie zawodowe w porównywalnej działalności
  • Dobra znajomość hydrauliki
  • Dobra znajomość elektryki
  • Dobra znajomość języka angielskiego, inne języki obce będą dodatkowym atutem
  • Pewna obsługa aplikacji MS Office
  • Gotowość do podróżowania po całym świecie
  • Niezależny, zorientowany na usługi sposób pracy
  • Niezawodność, umiejętności komunikacyjne i kooperatywny styl pracy

OFERUJEMY:
  • Zakwaterowanie jest częściowo opłacane przez pracodawcę
  • Dzienna dieta 14 EUR/28 EUR netto za dzień pracy)
  • Bezpieczny i stały dochód
  • Premia dla łowców nagród
  • Stała umowa o pracę
  • Bezpłatny sprzęt ochronny
  • Firmowa karta kredytowa z możliwością comiesięcznego doładowania

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 408
18 570