Monter klimatyzacji i wentylacji!!!
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowa, instalacja i naprawa systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego;
  • Zatrudnienie przy budowie instalacji przemysłowych, wykonywanie urządzeń chłodniczych;
  • Praca w zakresie technicznego zarządzania budynkiem, konserwacji i serwisu;
  • Elektrotechniczna instalacja systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na ww. stanowisku pracy;
  • Znajomosc j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • Prawo jazdy kat. B i Auto;
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;
  • Samodzielność i staranność.

OFERUJEMY:
  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę;
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie: od 16.00 € / h -18.00 € brutto; na start
    • Dieta 10 € / dzień + zwrot koszów podróży do Polski 80,00 € netto; bądź
    • Dieta 15 € -17 € netto / dzień;
    • Badz pełna dieta okolo 47 € / dzień (Zakwaterowanie we wlasnym zakresie)
  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny – 25%, powyżej 48 godziny – 50%;
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny;
  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni;
  • Dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski;
  • Zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto;
  • Dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym;
  • Wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;
  • Płatny urlop 25 dni w roku, po 1 roku 27 dni, po 2 latach 30 dni;
  • Dofinansowanie przedszkola - 30 € miesięcznie;
  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie);
  • Premia za polecenie nowego pracownika -1000 euro
  • Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą.

    W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce

  • Premie jubileuszowe;
  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 581
19 190