Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o.
7. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pompy ciepła/instalacje na pelety;
  • Podłączanie rozdzielaczy w instalacjach sanitarnych;
  • Montowanie instalacji sanitarnych;
  • Podłączanie systemów grzewczych;
  • Podłączanie i układanie rur;
  • Praca według planu;
  • Montaż toalet;
  • Montaż kaloryferów;
  • Prace kompletacyjne;

WYMAGANIA:
  • Zawodowe, jako hydraulik / monter instalacji sanitarnych;
  • Znajomość języka niemieckiego;
  • Prawo jazdy wraz ze sprawnym samochodem;
  • Doświadczenie na danym stanowisku;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • Prace u prywatnych klientów, ważne dobre pierwsze wrażenie;

OFERUJEMY:
  • Praca na warunkach austriackich;
  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne zarobki;
  • Świadczenia socjalne;
  • Dodatki świąteczne i urlopowe;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 655
18 293