Monter instalacji tryskaczowej (Sprinkler)
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace montażowe – Całe Niemcy

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. B i Auto;

    • Znajomosc j. niemieckiego na poziomie ponadpodstawowym
    • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałośc
    • Samodzielność i staranność.

    OFERUJEMY:
    • Bezpieczną i interesującą pracę ze stałą umową o pracę;
    • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od 16.00 € / h- 18 € / h brutto (na start+ dieta w trzech wariantach:
      • Dieta 10 € netto/ dzień + zwrot koszów podróży do Polski 80,00 € netto;
      • badz Dieta okolo 15-17 € netto/ dzień;
      • badz Pełna dieta okolo 47 € netto/ dzień (pomagamy również znaleźć pokój)
    • Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);
    • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%
    • Zwrot kosztow przyjazdu do siedziby firmy w wysokosci 180 euro netto
    • Oraz oplacenie i rezerwacja pokoju jednoosobowego na dzien przed spotkaniem w firmie
    • Urlop od 25-30 dni
    • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;
    • Zaliczki cotygodniowe
    • Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym;
    • Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;
    • Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;
    • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny;
    • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie;
    • Premia za polecanie nowego pracownika - 1000 €;
    • Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą na konto bankowe.

      W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce

    • Pomoc w formalnosciach przy Kindergeld

    - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862