Monter fasad kamiennych, polska umowa
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż fasad z kamienia naturalnego,
  • Przygotowanie i wypełnianie elementów,
  • Montaż konstrukcji wsporczej,
  • Praca na wysokościach,
  • Praca na budynkach mieszkaniowych i przemysłowych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w montażu fasad,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z kamieniem naturalnym,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu budowy,
  • Umiejętność czytania planów technicznych,
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego,
  • Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 m,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

OFERUJEMY:
  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS z oddelegowaniem do Niemiec,
  • Podpisanie umowy odbywa się w siedzibie firmy,
  • Pracę od poniedziałku do soboty, zjazdy do Polski co 3 lub 4 tygodnie,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport w obie strony,
  • Opłacone mieszkanie z kuchnią i łazienką,
  • Transport codziennie z mieszkania na budowę,
  • Wynagrodzenie miesięczne 2300-2700 euro netto, dla majstra 3500 euro netto,
  • Szkolenia BHP odbywają się w Brzesku,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

123 925
20 128