Młodszy specjalista ds. marketingu
  • Sady
wielkopolskie, Sady, wielkopolskie, Polska
GLUTENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z agencją graficzną w zakresie treści i grafik na naszych profilach w SM
  • Komunikacja z Influencerami, Blogerami - ustalenie zasad współpracy, bieżąca wysyłka materiałów, produktów
  • Aktualizacja produktów/cen/opisów w e-sklepie firmowym
  • Aktualizacja danych i opisów opakowań zgodnie z wytycznymi Działu R&D
  • Udział w projektach firmowych zgodnie z zakresem projektu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie - minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • Obsługa komputera - pakiet Office
  • Znajomość Social Mediów - Fb, TikTok, Instagram
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Udział w krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość współpracy ze znanymi Influencerkami, Blogerkami
  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia
  • Dużą samodzielność

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246