Młodszy Specjalista ds. Dystrybucji
  • Robakowo, k. Poznania
wielkopolskie, Robakowo, k. Poznania, wielkopolskie, Polska
GEODIS Road Network Sp. z o.o.
18. 5. 2024

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników.

Do Działu Dystrybucji w Oddziale Poznań poszukujemy osób na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych
  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów
  • Optymalne planowanie transportów
  • Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych
  • Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej
  • Kontrola jakości danych w systemie SPEED
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i Przewoźnikami
  • Realizacja powierzonych zadań, wyznaczonych celów oraz raportowanie

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu SPEED
  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Standardy wdrożenia Smart Start
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322