Młodszy specjalista ds. wsparcia IT z językiem francuskim
  • Katowice
Katowice, Katowice, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Obsługa połączeń telefonicznych, e-maili oraz czatów - praca z klientem francuskojęzycznym.
  • Tworzenie oraz zarządzanie zgłoszeniami  związanymi z problemami technicznymi.
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych, takich jak resetowanie haseł, konfiguracja połączeń VPN czy odnajdywanie adresów IP komputerów.
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z drukarkami, w tym troubleshooting i konfiguracja.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

Wymagania stanowiska

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • Gotowość do podjęcia pierwszych kroków w obszarze IT
  • Nastawienie na realizację celów
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów
  • Zdolność do efektywnej komunikacji z klientem i współpracy w zespole
  • Mile widziane: Podstawowe umiejętności informatyczne (produkty Microsoft, Internet, urządzenia sprzętowe itp.) lub umysł zorientowany technicznie

Oferujemy

  • Umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Praca na pełny etat
  • Praca w modelu hybrydowym - 30% pracy w ciągu miesiąca w biurze
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Liczne i niestandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagających rozwój zawodowy i osobisty, Multisport Plus i wiele innych.
  • Pracę w branży przyszłości

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179