Młodszy specjalista ds. administracji
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
GoWork.pl
20. 4. 2024

Szkoła Policealna GoWork.pl to jedna z największych sieci szkół policealnych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość kształcenia i innowacyjne podejście do nauki. Aktualnie nasza szkoła w Katowicach poszukuje osoby na stanowisko: młodszy specjalista ds. administracji

Obowiązki

  • Obsługa klientów (nauczycieli, słuchaczy oraz osób rekrutujących się);
  • Czuwanie nad sprawnym przebiegiem rekrutacji do szkoły;
  • Prowadzenie działań na rzecz pozytywnego wizerunku Szkoły;
  • Prowadzenie dokumentacji szkolnej;
  • Przygotowanie i udział w egzaminach państwowych;
  • Organizacja pracy biura.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem;
  • Umiejętność samodzielnego reagowania na sytuacje problemowe;
  • Dobra organizacja czasu pracy w zależności od etapu rekrutacji i roku szkolnego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.

  • Praca Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190