Stażysta / Stażystka w dziale wsparcia zakupów z j. francuskim
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024

13706

Obowiązki

  • bieżący monitoring maili
  • kontakt z użytkownikami/Buyerami/Purchasig Agentami w celu uzyskania niezbędnych informacji
  • modyfikacja zamówień zgodnie z otrzymanymi instrukcjami
  • sprawdzanie poprawności zamówień zgodnie z potwierdzeniami od dostawców

Wymagania

  • mile widziany status studenta
  • bardzo dobra znajomość j. francuskiego (B2/C1)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1/B2)
  • znajomość MS Excel
  • dostępność min. 80h/miesiąc
  • komunikatywność
  • dokładność
  • umiejętność organizacji swojej pracy

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • elastyczny grafik dopasowany do zajęć na uczelni
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze zakupów pod okiem doświadczonych pracowników
  • dobrą atmosferę
  • możliwość współpracy zdalnej (zapewniamy niezbędne narzędzia: laptop itd.)

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Stażysta Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zakupów Dąbrowa Górnicza
  • Doradca podatkowy w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pracownicy uczelni w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864