Młodszy Specjalista ds. Zakupów
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Moltton
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz zarządzanie panelem dostawców w podległej kategorii zakupowej
  • Realizacja strategii zakupowej dla przydzielonej grupy materiałowej
  • Realizowanie projektów oszczędnościowych
  • Wyszukiwanie i wybór dostawców
  • Negocjowanie i renegocjowanie kontraktów z dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na cele
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę na zastępstwo
  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole
  • Szeroki pakiet benefitów

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zakupów Sosnowiec
  • Specjalista ds. marketingu Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Eksportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. transportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. HR Sosnowiec
  • Specjalista ds. turystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Sosnowiec
  • Specjalista ds. finansów Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075